Strona główna

o nas
oferta niszczenia
dokumentów
oferta archiwistyczna
kontakt
BezpieczeństwoJakość i dobra cenaEkologia
Proponujemy Państwu nową jakościowo usługę niszczenia dokumentów, sprawdzoną już w ponad 70 instytucjach, bankach i urzędach. Nasze usługi gwarantują pełne bezpieczeństwo powierzanych nam dokumentów, najatrakcyjniejsze ceny i komfort związany z przejęciem przez naszą firmę organizacji zlecenia.

Wystarczy jeden telefon i ...
Nasz pracownik udzieli wszelkich informacji i prześle Państwu wzór umowy. Państwa dokumenty, które zostały przeznaczone do zniszczenia będą odbierane z wyznaczonego miejsca i w określonym terminie. Nasi pracownicy załadują, zważą i przetransportują je w stanie nienaruszonym do punktu niszczenia.

Dokumenty niszczone będą w trzecim stopniu tajności najwyższej klasy przemysłową niszczarką niemieckiej firmy HSM i belowane z wydajnością 300 kg/h.

Państwa tajemnica stanie się makulaturą

Każdej instytucji powierzającej nam swoje dokumenty zapewniamy możliwość osobistego nadzorowania procesu niszczenia poprzez przedstawicieli Klienta. Ułatwi to całą procedurę, pozwoli przekonać się o bezpieczeństwie, solidności i stopniu zniszczenia dokumentów. Rozumiejąc jednakże sytuację, w której instytucja nie może wydelegować pracownika, stworzyliśmy możliwość przekazania dokumentów za pomocą PROTOKOŁU PRZEKAZANIA. Po całkowitym zniszczeniu dokumentów wystawiamy CERTYFIKAT ZNISZCZENIA.
 
 
Formularz zamówienia
 
EKO-MAR Obrzeża
* EKO-MAR * ul. Powstańców Śląskich 36 * 20-806 Lublin * tel. +48 81 7469758 * info@eko-mar.pl *